Бранч для дизайнерів та виробників меблів від Української асоціації меблевиків

Бранч для дизайнерів та виробників меблів від Української асоціації меблевиків

Тих, хто в членстві Український Асоціації Меблевиків, давно не дивує те, що в їх асоційованому суспільстві знаходяться компанії, які безпосередньо не займаються виробництвом меблів, а працюють тільки в партнерських відносинах з виробниками.
2021-08-25 11:18:53

Наприклад, будівельні. З ними партнерство зараз набуває особливої ​​значущості, адже активізується практика, коли будівельники стають для меблевиків замовниками. Тому що в сучасному будівництві (останнім часом і в житловому це стало трендом) все частіше практикується здача об'єктів «під ключ», тобто вже і меблювання.

Компанія Будівельна зірка давно є членом асоціації та активно приймає участь у заходах УАМ, тим більше, що ми вже давно вийшли за рамки суто будівельної галузі і давно працюємо і у меблевій сфері зокрема. Так, нещодавно відбулась зустріч, що об’єднала виробників меблів та дизайнерів за подружнім бранчем - Design meet-up: Dubai & Ukraine.

На зустріч завітав гість з Дубая - Альберт С. Фахурі - Президент Ради CIAAD, архітектор і дизайнер, який брав участь у багатьох ключових і знакових проектах в США, Мексиці, ОАЕ, Катарі, Лівані та Європі.

Спікер розповів про роботу над своїми проектами в сегментах: HoReCa, комерційна і житлова нерухомість, міський та ландшафтний дизайн. Альберт акцентував увагу на можливості співпраці з українськими архітекторами, дизайнерами і виробниками меблів і запросив брати участь в діалозі, ніж гості зустрічі охоче скористалися, поставивши ряд запитань.

Компанія Будівельна зірка стала генеральним партнером заходу. Наша Олена Шумакова, менеджер проектів будівельного відділу, захопила увагу присутніх розповіддю про комплексні рішення з HPL-панелями в дизайні сучасних котеджів, їх інтер'єрів та екстер'єрів, адже наш досвід роботи подарував нам багато знань у цьому сегменті, якими Олега радо поділилась з присутніми.