Чорна стільниця для кухні: огляд топового декору 0080 SX

Чорна стільниця для кухні: огляд топового декору 0080 SX

Чорна кухонна стільниця - рішення сміливе. Проте така стільниця використовується як для великої кухні, так і для маленької кухні. У нашому арсеналі окрім звичайної чорної стільниці з гладкою поверхнею, є ще один незвичайний варіант - чорна кухонна стільниця hpl Fundermax 0080SX з текстурною поверхнею. Тонка стільниця Fundermax підійде до будь якого інтер'єру!
2020-06-19 10:00:19

Для кожної господині кухня – одне з  основних місць в оселі. Саме там вона проводить, мабуть, найбільшу кількість часу. І бажання зробити інтер’єр затишним та комфортним є цілком логічним. Це бажання проявляється у виборі кухонного гарнітуру. Правильно підібрані меблі для кухні  виділять окремі зони кімнати та створять необхідний візуальний ефект. Перед тим, як купувати меблі, слід приділити окрему увагу вибору кольорової гами, у тому числі обрати кухонну стільницю.

Чорна кухонна стільниця – варіант, що додасть кухні аристократизму, вишуканості та естетики. І чим більшим буде контраст стільниці з фасадами, тим виразніше виглядатиме кухня.

Замовити кухонну стільницю у чорному кольорі  можна у будь-якому розмірі та конфігурації. Головне – правильно підійти до вибору матеріалу, адже на чорному кольорі зазвичай видно навіть найменші подряпини, мильні розводи, відбитки пальців, пил та інші забруднення Стільниці hpl у цьому сенсі – безпрограшний варіант. Така стільниця має високий ступінь стійкості до подряпин, очищувати її можна за допомогою води, без застосування їдких миючих засобів. Окрім того, вона стійка до контакту з вологою, що додає можливостей для дизайну вашої кухні.

Вологостійка стільниця Fundermax дозволяє встановлювати мийку нижнього монтажу, що останнім часом є доволі популярним прийомом у багатьох дизайнерів.

Доречі, у складській програмі стільниць Fundermax є доволі цікавий варіант чорного декору. Матовий, фактурний декор 0080 SX. Обравши його для своєї кухні, ви отримаєте не звичайну гладку чорну стільницю, а стільницю з фактурою.

Фактурна чорна стільниця створює доволі цікавий візуальний ефект, переливаючись у кожному промені світла. Цей ефект створюється за рахунок об’ємного верхнього шару декору. На дотик він нагадує камінь.

Якщо з часом монотонний чорний колір поверхні почне набридати, його завжди можна розбавити будь-яким яскравим акцентом: горщиком квітів, кухонним посудом, баночками для спецій та іншими елементами.

Декор 0080 SX – одна з найпопулярніших позицій у нашій складській програмі. У більшість своїх проектів наші замовники інтегрують саме кухонну стільницю hpl у цьому неймовірному декорі.

Побачити більше реальних проектів, у яких використовується чорна стільниця 0080 SX можна в розділі Галерея. Для зручності також можна знайти декор 0080 SX у розділі Декори та, відкривши сторінку декору, переглянути усі проекти, де застосовується чорна стільниця hpl.