KIFF 2021: стисло про найголовніше

KIFF 2021: стисло про найголовніше

Попри усі карантинні побоювання, цьогорічний KIFF 2021 відбувся! Головна меблева подія року зібрала на території Міжнародного виставкового центру чималу кількість професійних меблярів, талановитих дизайнерів та відомих архітекторів.
2022-02-14 15:33:44

Ділились досвідом, спілкувались з партнерами, заводили нових надійних друзів ми традиційно на стенді Стільниці Fundermax. Однак на цей раз – одним стендом ми не обмежились!

У рамках KIFF 2021 компанія Будівельна зірка представила одразу кілька своїх новинок

По-перше, виставка стала місцем презентації нового матеріалу у нашому асортименті – ЛДСП Superfront від Fundermax. Це зносостійке ЛДСП, ламіноване тонким HPL Fundermax, викликало чималий інтерес серед представників меблевої галузі та світу дизайну.

Ще однією новинкою, яку ми презентували у рамках стенду, стала інтегрована мийка Fundermax. На минулорічній виставці ми презентували прототип, а на цей рік стенд прикрашала вже готова модель, підключена до водопостачання!
За останній рік ми розробили три базові моделі мийки, що пройшли усі етапи випробування і були офіційно представлені у рамках стенду Стільниці Fundermax.

Звичайно, без оновлень у складській програмі не обійшлось – відтепер асортимент наших декорів досяг кількості 50. Півсотні декорів, які наступного року відправлятимуться у вигляді готових виробів усією країною.

KIFF 2021 традиційно став відправною точкою нового, плідного року. І у цей рік ми йдемо, традиційно, з грандіозними планами пліч-о-пліч з надійними партнерами та сотнями нових знайомств, які нам подарувала Головна меблева виставка країни!