Кухня з HPL Fundermax: один матеріал для усіх рішень

Кухня з HPL Fundermax: один матеріал для усіх рішень

HPL Fundermax – універсальний матеріал, який підходить для використання майже у будь-якій сфері меблевого виробництва. Завдяки фізичним якостям матеріалу вироби з HPL Fundermax легкі у догляді та стійкі до активної експлуатації, що дозволяє меблям слугувати довго та зберігати первозданний зовнішній вигляд.
2021-06-30 11:37:47

Сучасний дизайн все більше тяжіє до моногамного кольорового оформлення, що, звичайно ж, відобразилось і у дизайні кухонь. Поєднання кухонного фасаду та стільниці в одному і тому ж декорі – один з основних трендів серед замовників, який не втрачає популярності вже кілька років.

Завдяки своїй товщині 12 міліметрів, HPL Fundermax – ідеальний матеріал для створення саме таких кухонь, адже його можна ставити і у якості стільниці, і як кухонний фартук і у якості кухонного фасаду.

Кухня з HPL Fundermax (Проект компанії Zона комфорту)

Кухонний фасад з HPL Fundermax не потребує складних конструкційних прийомів. Головне – дотримуватись базових правил та використовувати відповідну фурнітуру.

Для створення меблевого фасаду з HPL Fundermax  необхідно забезпечити вентиляцію зворотного боку фасадних панелей: винести дверну петлю на 2-3 мм і наклеїти демпфер такої ж товщини з боку ручки.

Також необхідно забезпечити вільний рух фасаду по відношенню до дверних петель за принципом - середня петля, як фіксована точка, а інші петлі, як плаваюча точка. Обов’язково слід передбачити більше механічних кріплень, особливо по периметру деталі, на незнімних фасадах - холодильник, посудомийна машина тощо, а також забезпечити припливно-витяжну вентиляцію в потенційно мокрих секціях кухні, встановивши решітки або виконавши перфорацію в корпусі або задній стінці кухні

Фасад кухні

У колекції декорів Стільниці Fundermax наявні 50 декорів, як однотонних, так і тих, що імітують природні матеріали або, навіть, шкіряний виріб, а тому вибрати дійсно є з чого. Також радимо звернути свою увагу на декори з коллекції Aptico. Ці декори мають додатковий захист від відбитків пальців, а отже ідеально пасують саме для фасадів. Матовий кухонний фасад Aptico стане справжньою окрасою кухні.

Наступним важливим елементом кожного кухонного гарнітуру є кухонна стільниця. При виборі стільниці для кухні кожен господар керується власними потребами, але основні з них завжди однакові для всіх: вологостійкі стільниці, що не боятимуться подряпин, сколів, гарячих поверхонь та не потребуватимуть зусиль для їх очищення. Саме цими якостями можуть похизуватись Стільниці Fundermaх.

Стільниці з компакт-ламінату HPL Fundermax вже давно зарекомендували себе як надійні та довговічні кухонні поверхні, і вже багато років є чи не найпопулярнішим рішенням у дизайні кухонь у Європі.

Кухонний фартук, який повторює декор не лише стільниці, але і кухонного фасаду не лише перетворює кухню на справжній дизайнерський простір, але і суттєво полегшує процес створення цього дизайну. Адже не можливо підібрати більш підходящий фартук, ніж такий, що дублюватиме декор інших елементів кухні.

Дуже часто замовники хвилюються стосовно того, чи можна використовувати HPL Fundermax поблизу плити. Насправді, можна! HPL Fundermax витримує постійний вплив температури до +80 градусів Цельсію, а отже жар від відкритого вогню газової плити або постійне нагрівання поблизу індукційних поверхонь жодним чином не зіпсують кухонний фартук з HPL Fundermax.

Фартук HPL Fundermax у поєднанні зі стільницею

Таким чином, використовуючи лише один матеріал HPL Fundermax і його можливості, можна спроектувати кухню, яка стане центром і окрасою дому на довгі роки!