KIFF 2019: як це було?

KIFF 2019: як це було?

Майже місяць минув з моменту завершення KIFF 2019. Стенди розібрані, фото розсортовані, нові клієнти задоволені і, нарешті, можна поговорити і показати як це було.
2019-03-15 01:00:00

З 27 лютого по 2 березня у стінах павільйонів Міжнародного виставкового центру відбувалась головна меблева подія – Київський міжнародний меблевий форум KIFF 2019. Сотні учасників, ще більше відвідувачів і усе заради однієї загальної мети – заради якісних та сучасних меблів і усього, що для їх створення потрібно.

Цього року стенд «Стільниці Fundermax» був героєм багатьох фото завдяки цікавим та оригінальним сюжетним декораціям, та вдалій грі світла. Але ще більше увагу приковували самі стільниці, адже декори, представлені у рамках виставки, вражали різноманітністю.

Особливо цікавились відвідувачі декорами, що нагадували природні фактури. У рамках KIFF 2019 Стільниці Fundermax представили колекцію нових декорів Enduro (NN), які повторюють витончену і стильну текстуру натурального каменю. Гості стенду були шоковані тим, наскільки натурально виглядають ці стільниці. Не залишились без уваги і ті декори, що вже встигли стати популярними: Fine Hammer Embossed (FH) та Saxum (SX).


Ну а нас щодня шокував цей шалений потік відвідувачів!Наші менеджери ледве встигали відповідати на запитання охочих дізнатись усе про властивості матеріалу, чи підходять такі стільниці для ванної кімнати і, головне, де купити стільницю у Києві. Звісно, наші професіонали меблевої справи приділили увагу кожному! На те ж вони й професіонали!

 

Також, у рамках стендів від компаній Donna та Elnova усі охочі мали змогу побачити стільниці Fundermax у їх «природному середовищі» - на кухні. Фото цих проектів можна побачити на нашому сайті, у розділі «Галерея»-«Home». Також, HPL Fundermax «засвітився» у фасадів кухні для стенду компанії Merx.

У підсумку можемо сказати, що ці 4 дні, які тривав KIFF 2019, минули наче на одному подиху! Окрилені та повні енергії, чекаємо усіх у наступному році. До нових зустрічей!