Семінар про HPL Fundermax: Київ

Семінар про HPL Fundermax: Київ

Серія навчальних семінарів для дизайнерів та спеціалістів меблевої справи продовжилась у рідному для нас Києві.
2019-04-24 08:20:16

Не дивлячись на бурхливі ритми столичного життя та постійне «я не вспіваю», 18 квітня у залі Nivki Hall було людяно, адже того дня наші професіонали меблевої справи проводили семінар для дизайнерів та виробників меблів Києва. Своєю присутністю радували як нові обличчя, яких ми радо знайомили з HPL Fundermax, так і вже добре знайомі нам партнери компанії, що прийшли поглиблювати знання.

Під час семінару інформацією ділились технічний директор Геннадій Дорошенко та керівник меблевого напряму Артем Постоянкін. Кожен з них розкрив HPL Fundermax з різних сторін та максимально представив можливі сфери застосування матеріалу в оздобленні інтер’єру та виробництві меблів.

Після завершення основної частини за традицією настав час для палких дискусій! На цей раз нашому технічному директору було легше, адже на семінарі були присутні спеціальні експерти - співробітники нашого конструкторського відділу Анастасія Рассадіна та Володимир Перепеченко, які узяли на себе частину запитань, яких, власне як завжди, було вдосталь. Саме Володимир та Анастасія втілюють у життя усі меблеві проекти компанії, а тому бесіду з ними можна вважати ексклюзивною можливістю київського семінару!

Завершували вечір на літній терасі під захід сонця, куштуючи смачні наїдки та вино.
Дякуємо кожному, хто розділив з нами цей момент. До зустрічі у наступному місті!