Семінар про HPL Fundermax: Львів

Семінар про HPL Fundermax: Львів

10-го квітня команда професіоналів меблевої справи відвідала файне місто Лева, аби поділитись своїми знаннями та досвідом по створенню ідеальних меблів.
2019-04-15 13:42:06

HPL Fundermax – матеріал, що якнайкраще підходить для створення меблів та стільниць для кухонь і ванних кімнат. Отож, з метою донести це до якомога більшої кількості меблевиків та дизайнерів, команда «Будівельна зірка» та «Стільниці Fundermax» відправилась у тур Україною. Першим нас зустрів Львів.

Відвідувачі семінару з великою зацікавленістю слухали наших спікерів. Спершу Геннадій Дорошенко, технічний директор компанії, розповідав про можливості, особливості та правила використання інтер`єрних панелей Fundermax в оздобленні приміщень та створенні меблів. А після цього, Артем Постоянкін, керівник меблевого напряму, презентував наш молодий, але вже такий популярний, проект «Стільниці Fundermax».

По завершенню, усі охочі мали змогу задати питання. І жодне не залишилось без відповіді! По секрету скажемо, що наш пан Геннадій навіть пропустив невеликий фуршет, адже питань було дуже багато! Охочі дізнатись все та навіть більше про HPL Fundermax оточили його з усіх боків, поки інші учасники семінару спілкувались за келихом вина. Адже усі у затишному залі Grand Hotel Lviv – коллеги, а тому говорити дійсно було про що.

Доречі, львівський семінар можна вважати рекордсменом за кількістю відвідувачів! Більше, ніж півсотні дизайнерів та меблевиків прийшли дізнатись, як HPL Fundermax можна використовувати саме у їх роботі. Зустріч вийшла максимально пізнавальною та по-справжньому теплою.