Вологостійкі стільниці Fundermax: в чому секрет?

Вологостійкі стільниці Fundermax: в чому секрет?

Вологостійкі стільниці - продукт, який впевнено завоював ринок. Вимога вологостійкої стільниці усе частіше висувається дизайнерами, як одна з основних. Обирати вологостійку стільницю для кухні або, тим більше вологостійку стільницю для ванної слід особливо ретельно, адже не кожен матеріал підходить.
2020-07-07 11:55:20

Останнім часом популярність вологостійких стільниць різко зросла. Це пов'язано, в першу чергу з тим, що люди стали більш ретельно підходити до вибору матеріалів для своїх майбутніх меблів. Адже в наші дні є можливість вибрати матеріали, які будуть служити роками. І стільниця для кухні або, тим більше, ванної, в наші дні теж знайшла нові необхідні до неї вимоги.

Вологостійка стільниця дозволяє продовжити термін служби самої кухні, адже це - найголовніша кухонна поверхня і міняти її часто не дуже хочеться. Вологостійка стільниця дозволяє продовжити термін служби самої кухні, адже це - найголовніша кухонна поверхня і міняти її часто не дуже хочеться. Але ж якщо стільниця розбухла - це однозначна заміна, так як вона не тільки втрачає свій функціонал, але і стає небезпечною. Усередині матеріалу починають розмножуватися бактерії, цвіль і грибок, які можуть потрапити в їжу, а потім - і в організм!

ПОШКОДЖЕННЯ НА СТІЛЬНИЦІ БЕЗ ДОСТАТНЬОГО РІВНЯ ВОЛОГОСТІЙКОСТІ         

Ще одним важливим аспектом, при якому до стільниці висуваються вимоги високої вологостійкості - дизайн. В останні роки популярності набирає мийка нижнього монтажу, як прийом для економії місця на столі і плюс - додає кухні сучасності. При такому способі монтажу торці стільниці навколо мийки матимуть постійний, безпосередній контакт з водою, як холодною, так і гарячою. І в даному випадку особливо важливо, щоб вода не потрапляла всередину стільниці, руйнуючи її структуру і псуючи кріплення самої мийки.

   

 

Особливо високого рівню вологостійкості вимагає стільниця для ванної кімнати. Часи маленьких «хрущовських» ванночок вже пройшли, і тепер у ванній кімнаті можна розмістити практично всі необхідні меблі для зберігання речей. В даному випадку стільниця просто зобов'язана бути вологостійкою, так як у ванній вона контактує не тільки з водою, але і з парою, з підвищеною вологістю. Все це - ідеальні умови для розвитку цвілі і грибка!

   

Стільниці Fundermax давно пройшли всі зазначені випробування і показали себе більш, ніж ефективно. Так за рахунок чого ж вологостійкі стільниці Fundermax дійсно є такими?

Розкриваємо секрет. Вологостійкі стільниці Fundermax не мають пористої структури за рахунок самого матеріалу і способу його виробництва. HPL Fundermax виробляють з безлічі шарів крафт-паперу, яку просочують термоактивними смолами і запікають у плиту під впливом високої температури і преса. Саме під час цього процесу смоли «запечатують» і скріплюють всі можливі, навіть найменші, пори всередині крафта і декоративного шару. Таким чином вода, потрапляючи на поверхню або торець, не має порожнин, куди б вона могла проникнути і створити умови для патогенної флори або ж зіпсувати саму структуру стільниці.

Стільниці Fundermax - це ідеальний варіант довговічною стільниці для кухні, або ж стільниці для ванної кімнати.