Ювілейний 5 Проект року Fundermax в Україні 2020: дайджест

Ювілейний 5 Проект року Fundermax в Україні 2020: дайджест

20 листопада відбулась знакова подія для нашої компанії! Нагородження переможців щорічного, а цього року ювілейного, 5 Проекту року Fundermax в Україні 2020. У рамках події, окрім будівельних проектів, вже вдруге обирали найкращі кухні, реалізовані з використанням HPL Fundermax.
2020-11-30 13:27:11

Цього року у конкурсі приймали участь 21 проект зі всієї України. Обирали переможців шляхом онлайн-голосування на сайті компанії Будівельна зірка, а також за рішенням компетентного Журі, до складу якого увійшли:

Анна Іскіердо - креативний директор Архітектурного Бюро AIMM, талановитий архітектор із витонченим смаком;
Володимир Патіс – Президент Української Ассоціаціі Меблевиків, співвласник компанії Eskada-M;
Костянтин Ковшевацький  – співзасновник і шеф-редактор архітектурного видання PRAGMATIKA.MEDIA.

Також цього року Проект року Fundermax  2020 відвідав представник заводу Fundermax, пан Даніїл Олев, який обирав переможців у спеціальній номінації «Австрійський вибір»

Журі (з ліва на право): Костянтин Ковшевацький, Анна Іскіердо, Володимир Патіс

Представник заводу Fundermax Данііл Олев

Гранд-фінал та нагородження переможців пройшло у форматі закритої події. Звичайно, пам’ятаючи складну епідеміологічну ситуацію, ми, як організатори, вжили усіх необхідних заходів: температурний скринінг на вході, індивідуальні захисні маски для кожного гостя, а також обмежена кількість гостей за столами.

На імпровізованому поштамті кожен гість отримав свій власний лист від Fundermax з подякою, передбаченням на наступний рік, та пам’ятний сувенір – брендовану поштову марку, яку випустили спеціально для 5 Проекту року Fundermax в Україні 2020!

У рамках вечора не лише презентували та нагороджували усіх номінантів, але й влаштували невеличку розважальну програму! Гостей вечора розважали живі статуї, театр тіней, міми та акробати.

Але, звичайно ж, головною подією вечора стало нагородження переможців! Отже, перемогу отримали:

Проект Rybalsky від компанії Zона Комфорту отримав перемогу за результатами Онлайн-голосування

Проект Rybalsky

Катерина Волошко та Максим Шестопалов, компанія Zона комфорта

 

Проект Об'єкт «Black», реалізований фабрикою BASSA, завоював прихильність пана Олева та отримав перемогу у номінації Австрійський вибір

Проект Об'єкт «Black»

Софія Полева та Лариса Чарнишова, Фабрика Bassa

Головну перемогу та звання Кухня року Fundermax 2020 отримала кухня TOTAL BLACK від Київської фабрики кухонних меблів «AYAX».

Проект TOTAL BLACK

Комаревцева Анастасія, компанія AYAX

Усі переможці отримали пам’ятні подарунки. Зокрема, до 5 Проекту року Fundermax в Україні ми остаточно визначилися із тим, якою має бути головна відзнака Переможців Проекту!

Своєрідний Оскар для наших учасників, архітекторів і дизайнерів, проектантів і монтажників, будівельників і меблярів – бронзова фігура Афіни на постаменті з FunderMax! Афіна є богинею мудрості, знань, мистецтв і ремесел. Покровителькою міст, наук, майстерності, розуму, вправності й винахідливості!

Спеціально для Проекту року, скульптура була створена талановитим митцем Michael Karlovski і стане унікальною відзнакою й у наступні роки!

Бронзова фігура Афіни на постаменті з FunderMax

Для нашої компанії ця подія стала своєрідним підведенням підсумків року. Варто сказати, що не дивлячись на те, яким складним видався 2020 рік, нам приємно бачити дійсно грандіозні результати роботи наших партнерів! Це доводить, що ми працюємо не дарма, і що разом ми здатні подолати будь-які перепони на шляху створення якісного продукту на теренах української меблевої галузі!

Дякуємо усім учасникам та гостям вечора! Бажаємо вдалого завершення року, нових перемог, вдячних клієнтів та міцного здоров’я!