Галерея

Їдальня МХП

Місто Київ
Декор 0085 FH WC
Артем Постоянкін - HPL Фундермакс фото №0
керівник меблевого напрямку

ap@budzirka.com.ua

Опис

Приємно усвідомлювати, що в наш час все більше і більше компаній усвідомлено підходять до створення комфорту для своїх співробітників. Це стосується не тільки індивідуальних робочих місць, але також зон громадського користування, таких як їдальня або кафетерій.

Агроіндустріальних холдинг Миронівський хлібопродукт (МХП) - яскравий приклад такого роботодавця. Для створення сучасної їдальні використані не тільки цікаві дизайнерські прийоми, але і якісні матеріали.

Оскільки меблі для їдальні в першу чергу повинні бути довговічними, адже вони щодня піддаються активному користуванню великою кількістю людей, в якості основних поверхонь використовували HPL панелі Fundermax.

Стільниці Fundermax мають високу зносостійкість, яка виявляється у стійкісті до подряпин, відколів і потертостей.

Також меблі для закладів громадського харчування вимагають легкого догляду, адже прибирати потрібно швидко і у великих обсягах. Стільниці Fundermax не тільки прості в чищенні і не вимагають їдких хімічних засобів, але й стійкі до забруднень, що допомагає їм залишатися в ідеальному стані протягом всього терміну використання.

Для їдальні агрохолдингу МХП використовували білу стільницю з HPL Fundermax з білою серцевиною для зони роздачі страв. Незвичайна форма робить стіл для роздачі не тільки візуально привабливим, але і зручним, як би плавно супроводжуючи відвідувачів уздовж всієї лінії. Столи для відвідувачів виготовили з HPL Fundermax в дерев'яному декорі, доповнивши їх лавками з цього ж матеріалу в яскравому жовтому кольорі. Також були виготовлені окремі маленькі столи в декорі під світле дерево.

Доповнили інтер'єр кафетерію стійками для квітів з білого HPL Fundermax з чорним ядром.

В цілому, інтер'єр їдальні вийшов яскравим, і що найголовніше - довговічним.