Галерея

Кафетерій Академії ДТЕК

Місто Київ
Декор 0074 FH, 0585 FH
Артем Постоянкін - HPL Фундермакс фото №0
керівник меблевого напрямку

ap@budzirka.com.ua

Опис

Кафетерій, який ідеально підійде як для роботи, так і для короткого відпочинку створили студія Sergey Makhno Architects для Академії ДТЕК. Це місце наповнили спокійними кольорами та максимальною кількістю великих вікон, аби створити простір, що зможе одночасно і розслабити, і, за потреби, легко налаштувати на робочий лад.

Дотримуючись загальної концепції простору Академії ДТЕК, яка повністю тяжіє до природних мотивів, для створення меблів у цьому кафетерію використали мармуровий декор 0585 FH від Стільниці Fundermax, який гармонійно поєднали з однотонним світло-сірим декором 0074  FH. 

Мармуровий дизайн отримали барна стійка та видовий стіл біля вікна, конструктиву якого слід приділити окрему увагу. Стіл повністю виготовлено з HPL Fundermax. Завдяки з’єднанню деталей під кутом 45 градусів, стіл отримав свої форми: потовщену стільницю та дві бокові ніжки. Це додало столу «ваги» в інтер’єрі, зробивши його окремим дизайнерським елементом. 

Для переважної більшості столів кафетерію дизайнери обрали стільниці у світло-сірому кольорі. Стільниці Fundermax мають високий рівень стійкості до забруднень та не вимагають агресивної хімії для очищення, а тому свій тендітний колір поверхні збережуть на довгий час. Круглі форми додають столам легкості, що у поєднанні з оригінальною опорою допомагає зберігати атмосферу легкого та спокійного інтер’єру.  

Завдяки новітнім технологія виробництва, поверхні Fundermax мають високу стійкість до ударів, сколів та подряпин, що є головним критерієм для меблів у сфері HoReCa. Не дивлячись на активну щоденну експлуатацію, Стільниці Fundermax зберігатимуть ідеальний зовнішній вигляд протягом усього терміну використання. 

Меблі для кафетерію виготовлені сумісно із заводом СТАЛКОН.
 Фото: Сергій Кадулін