Галерея

Офіс Grammarly Kyiv

Місто Київ
Декор 0085 FH
Артем Постоянкін - HPL Фундермакс фото №0
керівник меблевого напрямку

ap@budzirka.com.ua

Опис

Сучасні офіси все більше сконцентровані навколо ідеї комфорту своїх співробітників. І навіть не дивлячись на реалії, в яких все більше і більше компаній переводять своїх працівників на віддалений режим роботи - офіси залишаються центром активного ділового життя для кожної з них.

Найголовніше місце в офісі - це, звичайно ж, робочий стіл. І він в обов'язковому порядку повинен бути комфортним, досить містким за габаритами, ну і звичайно бажано, що б робоче місце естетично вписувалося в навколишній інтер'єр.

Саме виходячи з цих вимог до сучасного робочого місця дизайнери balbek bureau розробили офісні столи для IT-компанії Grammarly Kyiv

Для стільниці, звичайно ж, вибрали HPL Fundermax в білому кольорі. Обирали не тільки за його візуальну складову, яка дозволила перетворити столи в дизайнерське рішення, а й за його якості. Адже крім усього іншого, меблі в офісі повинні бути довговічними, оскільки вони піддаються тривалій щоденній експлуатації.

Так само якості матеріалу дозволили оздобити офісні столи оригінальним конструктивом, оскільки для цього не потрібно ніяких додаткових обробок, кромкування і т.д.

Кожна Стільниця Fundermax складається з декількох окремих секцій, під частиною з яких заховані функціональні ящики, а також розетки.

Властивості матеріалу дозволили передбачити на стільниці навіть місце для рослин: hpl Fundermax є на сто відсотків вологостійким матеріалом, а тому волога, що знаходиться навколо квіткового горщика або навіть випадковий перелив - не загрожує стільниці втратою її візуальних і фізичних якостей.

Стільниці Fundermax підкорили собою вже не один офісний простір і на практиці давно довели доцільність їх застосування не тільки в приватних житлових приміщеннях, але навіть в сфері комерційних інтер'єрів.

Фото: Андрій Безуглов, Євгеній Авраменко