Галерея

Офісні меблі від Cherkashyna design

Місто Київ
Декор 0080 FH
Артем Постоянкін - HPL Фундермакс фото №0
керівник меблевого напрямку

ap@budzirka.com.ua

Опис

Усе частіше відомі дизайнери та провідні меблеві студії обирають HPL Fundermax для створення меблів у своїх проектах. Це на 100% означає те, що матеріал отримав визнання і здатен вирішувати найвибагливіші меблеві завдання. Кухонні стільниці та офісні столи, шафи, рецепції, поверхні для HoReCa - і це не вичерпний перелік сфер можливого застосування HPL Fundermax для меблів.


Властивості матеріалу в поєднанні з виробничими потужностями компанії дають дизайнерам змогу легко втілювати сміливі та сучасні рішення.
Марина Черкашина (Marina Cherkashyna) – шеф-дизайнер студії ELIO та засновниця студії Cherkashyna design обрала HPL Fundermax для створення експозиції стенду ELIO у рамках KIFF 2020.

Зона рецепції асиметричної форми повністю викононана з HPL Fundermax насиченого чорного кольору. Для стільниці барного столу дизайнер обрала шляхетний сірий та додала конструкції стільниці оригінальний акцент - наскрізний отвір. Такі меблі однозначно стануть естетичною окрасою інтер'єру та, більш того, завжди зберігатимуть бездоганний зовнішний вигляд завдяки антивандальним, зносостійким властивостям матеріалу
HPL Fundermax.


Фото SERGIY KADULIN