Типи поверхонь стільниць Fundermax

Типи поверхонь стільниць Fundermax

Складська програма HPL-панелей для стільниць Fundermax представлена у вигляді 39 декорів, що розділені на 3 категорії за типами поверхні. Кожна категорія характеризується певними властивостями. У колекції стільниць з компакт ламінату є стільниці під камінь, фактурні стільниці, стільниці під мармур, однотонні стільниці, стільниці під дерево, стільниці яскравого кольору.

2019-10-23 09:19:14

Saxum (SX)

Панель Saxum має яскраво виражені риси фактури каменю. Естетика природного каменю передана настільки переконливо, що не виникає жодних сумнівів у тому, що вигляд стільниці відповідає вимогам сучасного дизайну. А вимогам постійної експлуатації відповідає спеціальний матовий шар, на якому не залишаються відбитки пальців. Це гарантує, що навіть темна стільниця виглядатиме охайно.

Приклад поверхні Saxum

 

Fine Hammer Embosed (FH)

Найпопулярніший і перевірений роками тип поверхні. Легкий догляд у поєднанні зі стійкістю матеріалу до механічної взаємодії та вологи роблять стільниці Fundermax FH класикою, що можна використовувати у будь-якій сфері, не залежно від того, чи будуть це кухонні стільниці, або стільниці для ванної кімнати.

Приклад поверхні Fine Hammer Embosed

Enduro (NN)

Новинка серед поверхонь – Enduro. Вона повторює витончену текстуру натурального каменю не лише візуально, але і на дотик, відкриваючи нові глибини тактильних якостей матеріалу.
Даний тип поверхні оптимізований для більш складних умов використання – відкриті майданчики, тераси ресторанів, кухні та їдальні. Завдяки спеціальному матовому шару поверхня стільниці Fundermax захищена від ультрафіолету, а текстура поверхні забезпечує ефектний вигляд протягом тривалого часу.

Приклад поверхні Enduro