Властивості стільниць Fundermax

Властивості стільниць Fundermax

Перед тим, як купити кухонну стільницю, або стільницю для ванної, варто зважати, що вона має не лише підходити за дизайном, але й володіти необхідними характеристиками. Стільниці з hpl мають усі необхідні якості, щоб використовувати її на кухні або як стільницю під умивальник у ванній.

2019-10-23 09:17:15

Стільниці Fundermax чудово зарекомендували себе з точки зору характеристик не лише як кухонні стільниці, але і як стільниці для ванної кімнати. Розглянемо детальніше кожну з характеристик.

Вологостійкість

Оскільки кухня та ванна кімната – місце постійного контакту поверхонь з водою, стільниці мають обов’язково бути вологостійкими. HPL – матеріал, який не має пористої структури, а тому він не поглинає вологу і не розбухає. Таким чином, стільниця слугуватиме довше.

Легке очищення

Особливо важливою ця характеристика є при виборі стільниці для кухні. Поверхня стільниць Fundermax легко очищується за допомогою звичайного мильного розчину навіть від засохлих плям жиру, чаю або кави.

Термостійкість

Стільниця для кухні від Fundermax витримує високі температури. Це означає, що гаряча каструля не зашкодить поверхні, навіть якщо залишити її на певний проміжок часу.

Стійкість до механічних пошкоджень

Стільниці Fundermax виготовлені з високоміцного матеріалу HPL, що гарантує їм високу стійкість до можливих пошкоджень: ударів та незначних подряпин від предметів та посуду.

Гіпоалергенність та гігієнічність

Стільниці Fundermax виготовляються на високотехнологічному обладнанні без застосування шкідливих для здоров’я матеріалів.