Інтегровані мийки Fundermax фото №0

Інтегровані мийки Fundermax

Інтегровані мийки Fundermax виготовляються з HPL Fundermax товщиною 12 міліметрів. Використовуються як кухонні мийки або умивальники для ванної кімнати. Також можна використовувати у якості рукомийників у громадських закладах.
2021-02-08 13:06:54

Інтегровані мийки Fundermax - нове слово у дизайні кухонних стільниць та стільниць для ванної кімнати. Мийки виготовлені з HPL панелей Fundermax товщиною 12 мм, завдяки чому мийка не потребує використання у проекті додаткових товщин.

Мийка, інтегрована у стільницю і виконана у тому ж самому декорі та сама стільниця, візуально виглядають, як єдиний масив.

Інтегровані мийки Fundermax виготовляються у трьох стандартних моделях. 

Усі мийки комплектуються сифоном.

Детальні розміри можна переглянути у розділі "Розміри мийок Fundermax"

Дно мийки Fundermax виконане під ухилом до центру, що повністю виключає можливість застою води. Для дна та стінок використовується надійна система механічних кріплень з наступною гідроізоляцією високоякісним сучасним герметиком: це захистить мийку від пошкоджень та вибивання дна, навіть у випадках падіння туди важких предметів.


 

Властивості матеріалу інтегрованих мийок Fundermax

Якісні характеристики мийки Fundermax отримали від стільниць Fundermax, адже виготовляються з того самого матеріалу, що й стільниця і є її логічним доповненням. Отже, обираючи інтегровану мийку Fundermax, можна на 100% бути впевненим, що вона має усі характеристики HPL, які одночасно є його перевагами. 

HPL панелі Fundermax, з яких виготовлено мийки, показують високу стійкість до забруднень, перепадів температури та хімічних засобів (хлор, кислоти і т.д.). Усі забруднення легко очищуються стандартними побутовими засобами - рідким милом, засобами з хлором, кислотними миючими засобами.

Використання інтегрованих мийок Fundermax

Мийки Fundermax використовуються у якості рукомийників у громадських санвузлах

  • ресторани
  • кафе
  • ТРЦ
  • кінотеатри
  • офісні центри
  • муніципальні заклади
  • вокзали, аеропорти