Інтегровані мийки Fundermax

Інтегровані мийки Fundermax

Інтегровані мийки - це мийки, що так само, як і стільниця, виготовлені з HPL Fundermax. Ці мийки мають усі властивості, що притаманні стільниці з компакт-ламінату: вологостійкість, стійкість до високих температур, стійкість до подряпин та пошкоджень, легке очищення. Мийка виготовляється під замовлення
2020-02-24 12:14:22

Іноваційні технології вже на порозі (тобто, на стільницях) ваших кухонь та ванних кімнат - інтегровані мийки Fundermax!

Інтегровані мийки Fundermax – нове слово у дизайні кухонних стільниць та стільниць для ванної кімнати. Виготовлені з того самого матеріалу, мийки ніби висічені прямо у поверхні стільниці. І за своїм функціоналом така мийка не поступається звичайній керамічній чи металевій. А у деяких моментах –навіть виграє. Наприклад, відсутність будь-яких швів навколо мийки сприяє чистоті, адже немає шпаринок, куди можуть забиватись відходи та вода.

HPL Fundermax – матеріал, що ідеально витримує дію води та перепад температур, а тому використовувати його для виготовлення мийок є доцільним. І не лише з практичної точки зору.

Головною перевагою інтегрованої мийки Fundermax звичайно є дизайн! Мийка виготовляється з HPL Fundermax товщиною 12 мм у тому ж декорі, що і стільниця. Таким чином, поверхня перетворюється в єдиний масив, який неодмінно стане прикрасою кухні або ванної кімнати.

Провідні європейські меблярі вже давно відкрили для себе мийки з HPL. Настав час і вітчизняних колег .