Галерея

Кухня MIA DONNA

Місто Дніпро
Декор 0080 FH
Тетяна Богатирьова - HPL Фундермакс фото №0
керівник проектів

th@budzirka.com.ua

Опис

Назва MIA це гра слів, в поєднанні з назвою фабрики Donna виходить MIA DONNA, що в перекладі з італійської: МОЯ ЖІНКА

Тільки ця жінка вийшла характерною і сильною, а саме такою і повинна бути жінка зараз .MIA DONNA-образ сучасної, сильної, успішної бізнес леді, яка встигає і будувати бізнес, і смачно готувати для своєї сім'ї.
Кухня складається з трьох об'ємів : острів, пристінний модуль і шафа. Пристінний модуль - це зона приготування: тут розташована робоча поверхня і витяжка, острів - це основна робоча зона: зона оброблення та мийки Шафа - це система зберігання.

Острів більше схожий на верстак або письмовий стіл, що добре лягає на нові реалії використання кухні. Зараз кухня це не просто місце для готування їжі, це точка інтересу, ядро будинку. Це і стіл для готування, і стіл для перекусів або сніданків і місце для домашньої роботи за ноутбуком і т.п.

Маючи чітку геометрію хотілося створити рафінований моноколорний об'єм.Чорна кухня розбавлена декількома акцентними плямами латуні. Чорні площини кухні мають різні фактури: стільниця - це шовковиста HPL панель, фасади фарбований брашований шпон, металевий каркас- порошкове фарбування. Через це вона вся різна на дотик, її приємно торкатися і взаємодіяти.